HAVA DURUMU

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 12 Kategoride 1698 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Başkan Uzunlar 49. Avcı Bayramına katıldı

09 Ağustos 2023 - kez okunmuş
Ana Sayfa » Son Dakika»Başkan Uzunlar 49. Avcı Bayramına katıldı
Başkan Uzunlar 49. Avcı Bayramına katıldı

Süleymanpaşa Belediye Başkanı Hüseyin Uzunlar, Trakya Avcılık Atıcılık ve Yaban Hayatı Koruma Federasyonu ile Tekirdağ Kara Avcıları Derneği’nin düzenlediği 49. Tekirdağ Avcı Bayramı ve Sezon Açılışı etkinliğine katıldı.

DERNEK BAŞKANINDAN UZUNLAR’A TEŞEKKÜR PLAKETİ

Süleymanpaşa Belediyesinin katkılarıyla düzenlenen geleneksel etkinlikte Trakyalı avcılara hitap eden Başkan Uzunlar, doğal hayatın korunması için sorumlu ve sürdürülebilir avcılık anlayışının daha fazla gelişmesi gerektiğini vurgulayarak, av sezonunun hayırlı olması temennisini dile getirdi.

Uzunlar’ın ardından konuşan Tekirdağ Kara Avcıları Derneği Başkanı Sayın Cengiz Ataklı da 49. Tekirdağ Avcı Bayramı ve Sezon Açılışı etkinliğinin düzenlenmesine verdiği destek ve katkılardan ötürü Başkan Uzunlar’a teşekkür ederek av sezonunun başlamasını kutladı. Ataklı, konuşmasının ardından Başkan Uzunlar’a teşekkür plaket takdim etti.

UZUNLAR AÇILIŞ ATIŞLARINI YAPTI

Açılış töreninin ardından, Süleymanpaşa Belediye Konservatuvarı Paşa Halk Dansları Topluluğunun Halk Oyunları gösterisi sergilendi. Büyük alkış alan gösteri sonrası avcılıkla ilgili ürün ve malzemelerin tanıtıldığı stantları ziyaret eden Başkan Uzunlar, avcıların yoğun katılım gösterdiği atıcılık yarışmasının da açılış atışlarını yaptı.

“HAYIRLI, BEREKETLİ VE GÜVENLİ OLMASINI DİLİYORUM”

Uzunlar, konuyla ilgili yaptığı açıklamada, “Trakya Avcılık, Atıcılık ve Yaban Hayatı Koruma Federasyonu ile Tekirdağ Kara Avcıları Derneği’nin düzenlediği 49. Tekirdağ Avcı Bayramı ve Sezon Açılışı etkinliğine katılarak Dernek Başkanımız Sayın Cengiz Ataklı’nın ev sahipliğinde, değerli kara avcılarımızla bir araya geldik. Doğal hayatın korunması adına bu yeni sezonun tüm avcılarımıza bilinçli, sorumlu ve sürdürülebilir bir avcılık anlayışı getirmesi dileğiyle sohbet ettik. Yeni sezonun, doğamıza ve yaban hayatına zarar vermeden, sadece spor ve geleneğimizi sürdürme amacı güden tüm avcılarımıza hayırlı, bereketli ve güvenli olmasını diliyorum,” diye konuştu.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

İlgili Terimler :

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar
TemaFabrika