HAVA DURUMU

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 12 Kategoride 1698 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

BAŞKAN ALBAYRAK, TEKİRDAĞLI YAZARLARLA BİRARAYA GELDİ

28 Nisan 2023 - kez okunmuş
Ana Sayfa » Son Dakika»BAŞKAN ALBAYRAK, TEKİRDAĞLI YAZARLARLA BİRARAYA GELDİ
BAŞKAN ALBAYRAK, TEKİRDAĞLI YAZARLARLA BİRARAYA GELDİ

Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Malkara Kent Konseyi tarafından düzenlenen ‘Tekirdağlı Yazarlar Malkara’da Okurlarıyla Buluşuyor’ adlı programa katılarak yazarlarla bir araya geldi.

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi tarafından inşa edilen Malkara Çok Amaçlı Salon’da, Tekirdağlı 22 yazarın katıldığı, kitap tanıtımı ve imza günü etkinliğinin gerçekleştirildiği programda yazarlarla tek tek görüşen Başkan Albayrak, yazarlarla fikir alışverişinde bulundu, yayınladıkları kitaplarından dolayı kendilerini tebrik ederek başarılar diledi.

BAŞKAN ALBAYRAK: “KALEME ALDIKLARI ESERLERLE EDEBİYAT VE KÜLTÜR DÜNYAMIZA DEĞER KATAN TEKİRDAĞLI YAZARLARIMIZLA GURUR DUYUYORUZ”

Tekirdağ’ın kültür yaşamına değer katan yazarların böyle bir organizasyonda okurlarla buluşmasının son derece anlamlı olduğunu belirten Başkan Albayrak, “Edebiyat, kültürel hayatımızın ayrılmaz bir parçasıdır. Vatan ve Hürriyet Şairimiz Namık Kemal’i edebiyat ve fikir dünyamıza kazandıran güzel Tekirdağ’ımızda edebiyat geleneğinin devam etmesi bizleri mutlu ediyor. Kaleme aldıkları eserlerle edebiyat ve kültür dünyamıza değer katan Tekirdağlı yazarlarımızla gurur duyuyoruz. Birbirinden değerli 22 kalem emekçimizin yer aldığı Kitap Tanıtımı ve İmza Günü etkinliğinin düzenlenmesi dolayısıyla Malkara Kaymakamlığımıza, Malkara Belediyemize ve Malkara Kent Konseyimize teşekkür ediyorum. Değerli yazar ve şairlerimizi başarılı çalışmalarından dolayı tebrik ediyorum.” dedi.

Etkinlikte, yayınladıkları kitapları okuyucularla buluşturarak tanıtma fırsatı bulan Tekirdağlı yazarlar, kitaplarını okuyucuları için imzaladılar. Okuyucular da hem Tekirdağlı yazarlarla bir araya gelmenin hem de kitaplarını imzalatarak yazarlarla sohbet etmenin mutluluğunu yaşadılar.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

İlgili Terimler :

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar
TemaFabrika