HAVA DURUMU

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 12 Kategoride 1698 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

BAŞKAN ALBAYRAK, SARAY, ÇERKEZKÖY VE ÇORLU’DA İNCELEMELERDE BULUNDU

12 Ekim 2022 - kez okunmuş
Ana Sayfa » Son Dakika»BAŞKAN ALBAYRAK, SARAY, ÇERKEZKÖY VE ÇORLU’DA İNCELEMELERDE BULUNDU
BAŞKAN ALBAYRAK, SARAY, ÇERKEZKÖY VE ÇORLU’DA İNCELEMELERDE BULUNDU

Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak; Saray, Çerkezköy ve Çorlu İlçelerini ziyaret ederek, büyükşehir belediyesi tarafından yapımı devam eden çalışmaları yerinde inceleyerek yetkililerden bilgi aldı.

BAŞKAN ALBAYRAK MESAİSİNE SABAH SAAT 06.00’DA YUVALI MAHALLESİNDE BAŞLADI

Mesaisine sabah saat 06.00’da Saray’ın Yuvalı Mahallesi’nde başlayan Başkan Albayrak, Mahalle Muhtarı Ali Malkoç ve mahalle sakinleri ile bir araya gelerek talep ve önerileri dinledi, planlanan ve devam eden çalışmalar ile ilgili açıklamalarda bulundu.

SARAY’DA VATANDAŞLARIN SABAH YÜRÜYÜŞÜNE EŞLİK ETTİ

Yuvalı Mahallesi ziyaretinin ardından Saray İlçesi’ne geçen Başkan Albayrak,  burada Saray Belediye Başkanı Özgen Erkiş ve bürokratlar ile birlikte ilçede devam eden çalışmaları yerinde inceledi, vatandaşların sabah yürüyüşüne eşlik ederek sağlıklı günler temennisinde bulundu.

ÇERKEZKÖY’DE MAHALLE MUHTARLARI İLE BİRARAYA GELDİ

İlçe ziyaretleri kapsamında daha sonra Çerkezköy’e geçen Başkan Albayrak, Çerkezköy Belediyesi’nin düzenlediği mahalle muhtarları bilgilendirme toplantısına katılarak, Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay ile birlikte mahalle muhtarlarının talep ve önerilerini dinledi, Büyükşehir Belediyesi, Çerkezköy Belediyesi ve TESKİ tarafından ilçede hayata geçirilen, devam eden ve planlanan yatırımlar hakkında bilgilendirmelerde bulundu.

ÇORLU’DA, YAPIMLARI DEVAM EDEN OTOBÜS TERMİNALİ, KUZEY YOLU PROJESİ VE OLİMPİK KAPALI SPOR SALONU’NDA İNCELEMELERDE BULUNDU

Başkan Albayrak’ın son durağı ise Çorlu ilçesi oldu. Çorlu Belediye Başkanı Ahmet Sarıkurt ile bir araya gelen Başkan Albayrak, önümüzdeki süreçte açılışının yapılması hedeflenen Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Çorlu İlçesi Otobüs Terminali ve Aktarma İstasyonu ile şehir içi trafiğini büyük ölçüde rahatlatacak olan “KUZEY YOLU PROJESİ” kapsamında devam eden çalışmaların yanı sıra yapımı devam eden Çorlu Olimpik Kapalı Spor Salonu inşaatını da yerinde inceleyerek yetkililerden bilgi aldı.

BAŞKAN ALBAYRAK: “TÜM İLÇELERİMİZDE DURMAKSIZIN ÇALIŞIYORUZ”

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi olarak il genelinde tüm ilçelerde çalışmalarına devam ettiklerini belirten Başkan Albayrak, “Bugün Saray, Çerkezköy ve Çorlu ilçelerimize ziyaret gerçekleştirdik. İlçe ziyaretlerimiz kapsamında, ilçe belediye başkanlarımızla bir araya gelerek çalışmalar ile ilgili değerlendirmelerde bulunduk. Devam eden çalışmalarımızı yerinde inceleyerek çalışmaların son durumu ile ilgili bilgi aldık. Çerkezköy’de mahalle muhtarlarımızla bir araya geldik. Çorlu’da önemli yatırımlarımız arasında yer alan Çorlu Otobüs Terminali, Kuzey Yolu Projesi ve Olimpik Kapalı Spor Salonu’nun yapım çalışmalarını yerinde görme fırsatı bulduk. Çalışmalarımız sorunsuz bir şekilde devam ediyor. Önümüzdeki süreçte hizmete sunacağımız tüm yatırımlarımızın vatandaşlarımıza hayırlı olmasını diliyorum. Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi, Tekirdağ’ı geleceğe taşıyacak projeleri hayata geçirmeye ve Tekirdağ için gece gündüz çalışmaya devam ediyor” dedi.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

İlgili Terimler :

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar
TemaFabrika