HAVA DURUMU

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 12 Kategoride 1695 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

BAŞKAN ALBAYRAK DEPREMZEDE AİLELERLE İFTARDA BİR ARAYA GELDİ

08 Nisan 2023 - kez okunmuş
Ana Sayfa » Son Dakika»BAŞKAN ALBAYRAK DEPREMZEDE AİLELERLE İFTARDA BİR ARAYA GELDİ
BAŞKAN ALBAYRAK DEPREMZEDE AİLELERLE İFTARDA BİR ARAYA GELDİ

Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, 6 Şubat’ta Kahramanmaraş merkezli meydana gelen deprem sonrası Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi’nin kucak açtığı depremzede aileler ile iftar yemeğinde bir araya geldi.

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Hizmet Binası’nda gerçekleştirilen, birlik, beraberlik ve dayanışma ruhunu en güzel şekilde yansıtan iftar programında konuşma yapan Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, “On bir ayın sultanı Ramazan ayı kardeşliğin, paylaşmanın ve yardımlaşmanın ayıdır. Bizler mutlu günde de, kara günde de birlik ve beraberlik içerisinde hareket eden bir milletiz. Bilindiği gibi 6 Şubat’ta meydana gelen büyük deprem felaketinde milletçe sarsıldık. Afet sonrasında halkımızın gösterdiği dayanışma her türlü takdirin üzerindedir.

BAŞKAN ALBAYRAK: “TEKİRDAĞ SİZİN EVİNİZ, BİZ HER ZAMAN YANINIZDAYIZ”

Büyük ailemize katılan siz sevgili misafirlerimiz, iftar programımıza hoş geldiniz. Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi olarak, halkımızdan aldığımız güçle büyük deprem felaketinin ardından yaralarımızı sarmak için tüm imkânlarımızı seferber ettik. Sizleri ağırlamaktan dolayı gurur ve mutluluk duyuyoruz. İnanıyorum ki, mavi gözlü kentimiz sizlerin ikinci memleketi ve güvenli yuvası olacaktır. Yaralarımızı birlikte sararken; sağlıklı, mutlu, huzurlu ve güvenli yarınlarımızı hep birlikte inşa edeceğiz. Bu duygu ve düşüncelerle, deprem felaketinde hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, yaralananlara acil şifalar diliyorum. Sizlere böyle anlamlı günde iftar programımıza katılımınızdan dolayı teşekkür ediyor, mübarek Ramazan ayının şehrimize, ülkemize ve tüm İslam âlemine sağlık, mutluluk ve bereket getirmesini diliyorum.” dedi.

İftar programına katılan depremzede aileler de görüşlerini dile getirerek, yardım ve desteklerinden dolayı Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi’ne ve Başkan Albayrak’a teşekkür ettiler.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

İlgili Terimler :
TemaFabrika