HAVA DURUMU

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 12 Kategoride 1698 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

BABALAR, TAVLA TURNUVASINDA YARIŞTI

21 Haziran 2022 - kez okunmuş
Ana Sayfa » Son Dakika»BABALAR, TAVLA TURNUVASINDA YARIŞTI
BABALAR, TAVLA TURNUVASINDA YARIŞTI

Çerkezköy Belediyesi tarafından 19 Haziran Babalar Günü dolayısıyla düzenlenen tavla turnuvası birbirinden çekişmeli karşılaşmalara sahne oldu.

TURNUVA, ÇEKİŞMELİ KARŞILAŞMALARA SAHNE OLDU

Çerkezköy Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürlüğü tarafından Babalar Günü kapsamında bu yıl 3’üncüsü düzenlenen Açık Hava Tavla Turnuvası, aralarında Belediye Başkan Yardımcımız Nedim Yılancı ve Belediye Meclis Üyemiz Beytullah Coşkun’un da bulunduğu 100’e yakın tavla tutkununun katılımıyla gerçekleştirildi. Ceyda Gedikoğlu ve Sevda Çakır isimli iki kadın yarışmacı da katılımlarıyla turnuvaya renk kattılar. Kartaltepe Piknik ve Mesire Alanı’nda İstanbul Tavla Spor Kulübü Derneği (İSTAVDER) iş birliği ile “Babalar Tavla Turnuvası’nda Yarışıyor” sloganı ile gerçekleştirilen Açık Hava Tavla Turnuvası, birbirinden çekişmeli ve heyecanlı karşılaşmalara sahne oldu.

DERECEYE GİRENLERE ÖDÜLLERİ TAKDİM EDİLDİ

Turnuvada tüm rakiplerini yenmeyi başaran Fevzi Köroğlu 1’inci olurken; Mustafa Beşer 2’nci, Cemal Durmuş ise 3’üncü oldu. Babalar Gününe özel düzenlediğimiz tavla turnuvasında 1’inciye yarım altın, kupa ve madalya; 2’nciye çeyrek altın, kupa ve madalya; 3’üncüye de gram altın, kupa ve madalya hediye edildi. Turnuva süresince katılımcılara yemek ve çay ikramında bulunuldu.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

İlgili Terimler :

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar
TemaFabrika