HAVA DURUMU

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 12 Kategoride 1698 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Ahbap Türkiye Genel Başkanı Sanatçı Haluk Levent, Tekirdağ’a geldi.

01 Ekim 2021 - kez okunmuş
Ana Sayfa » Son Dakika»Ahbap Türkiye Genel Başkanı Sanatçı Haluk Levent, Tekirdağ’a geldi.
Ahbap Türkiye Genel Başkanı Sanatçı Haluk Levent, Tekirdağ’a geldi.
Ahbap Tekirdağ’a gelişinde Ahbap Tekirdağ Başkanı Cansu Bina ve Ahbap Tekirdağ Şehir Başkan Yardımcısı Can Arıcılar ve Ahbap üyelerince Pastala Cafe’de karşılanan Levent, burada Ahbap Tekirdağ’ın çalışmaları ve projeleri hakkında Bina’dan gerekli bilgileri alarak Ahbap Tekirdağ ile birlikte olmaktan mutluluk duyduğunu belirtti.
Sözlerine “Zaman darlığım nedeniyle kısa bir süre de olsa sizlerle görüşmekten çok mutluyum. Yaptığınız çalışmaları da yakından takip ediyorum. Çalışmalarınızdan dolayı size teşekkür ederim” diyerek devam eden Levent kısa ziyaretinin ardından mekandan ayrıldı.
Bina da Levent’e öncelikle ziyareti için teşekkür ederek; “Sayın başkanım sizi Tekirdağ’da görmekten çok mutluyuz. Ahbap olarak yaptığınız değerli çalışmalarınızı takdirle karşılıyoruz. Bizler de Ahbap Tekirdağ olarak çalışmalarımıza devam ediyoruz. Kısa bir süre de olsa sizleri Tekirdağ’da ağırlamaktan onur ve gurur duyuyoruz. Sizleri daha geniş bir vakitte Tekirdağ’da tekrardan ağırlamak isteriz. Size ve ekibinize çalışmalarında başarılar dileriz.” şeklinde konuştu.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

İlgili Terimler :

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar
TemaFabrika