HAVA DURUMU

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 12 Kategoride 1698 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

9 ayda 433 yangını söndürdüler!

30 Eylül 2022 - kez okunmuş
Ana Sayfa » kırklareli»9 ayda 433 yangını söndürdüler!
9 ayda 433 yangını söndürdüler!

Lüleburgaz Belediye Başkanı Dr. Murat Gerenli İtfaiye Haftasını İtfaiye personeliyle pasta keserek kutladı. Öte yandan 7 gün 24 saat tüm canlıların güvenliği için görev yapan Lüleburgaz İtfaiyesi yılın ilk 9 ayında 433 yangını söndürdü.

İtfaiye Haftası kapsamında Lüleburgaz Belediye Başkanı Dr. Murat Gerenli, Belediye Başkan Yardımcısı Kemal Pektaş ve daire müdürleri Lüleburgaz Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü’nde itfaiye personelinin haftasını kutladı. Kutlama programında konuşan Başkan Gerenli “Bütün canlıların yaşamı için 7 gün 24 saat canla başla çalışan itfaiyecilerimizin İtfaiye Haftası’nı kutladık. Gönüllülük bilinciyle bu kutsal görevi icra eden kahraman itfaiyecilerimize bir kez daha teşekkür ediyorum” diye konuştu. Kutlama programının sonunda ise Başkan Gerenli itfaiye personeliyle aile fotoğrafı çekildi.

Rakamlarla Lüleburgaz İtfaiyesi

Benzer ölçekli belediyeler içinde en donanımlı itfaiyeler arasında yer alan Lüleburgaz İtfaiyesi, 2022 yılının ilk 9 ayında toplam 433 yangına müdahale etti. Bunların içinde en yüksek orana 196 adet yangınla anız yangınları sahip olurken ikinci sırada 71 adetle konut yangınları yer aldı. Ortalama 4 dakika içerisinde olay yerine giderek yangınlara ve kazalara anında müdahale eden Lüleburgaz İtfaiyesi can dostları da unutmadı. İtfaiye ekipleri toplam 481 sahipli ve sahipsiz hayvanı kurtardı.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

İlgili Terimler :
TemaFabrika