HAVA DURUMU

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 12 Kategoride 1698 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

8’İNCİ YAZ SPOR OKULUMUZDA 2. DÖNEM EĞİTİMLERİ BAŞLADI

12 Ağustos 2022 - kez okunmuş
Ana Sayfa » Son Dakika»8’İNCİ YAZ SPOR OKULUMUZDA 2. DÖNEM EĞİTİMLERİ BAŞLADI
8’İNCİ YAZ SPOR OKULUMUZDA 2. DÖNEM EĞİTİMLERİ BAŞLADI

Çerkezköy Belediyesi tarafından bu yıl 2 bin 500 öğrencimizin katılımıyla 8’incisi gerçekleştirilen Yaz Spor Okulumuzda 2’nci dönem kursları başladı.

İLK DÖNEM 5 AĞUSTOS’TA BİTTİ

Çerkezköy Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürlüğü tarafından iki dönem halinde düzenlenen Yaz Spor Okulu’nda 17 branşta eğitimlerin devam ettiğini kaydeden Belediye Başkanımız Vahap Akay, “Yaz Spor Okulumuzda bu yıl öğrencilerimize futbol, basketbol, voleybol, masa tenisi, badminton, kort tenis, geleneksel çocuk oyunları, okçuluk, halk dansları, çocuk yogası, modern dans, karma dövüş, güreş, işaret dili, karate, satranç, özel çocuklarda spor ve hareket eğitimi branşlarında kurslar veriliyor. 2 bin 500 öğrencimizin katılımıyla başlayan kurslarımızın ilk dönemi 5 Ağustos Cuma günü sona erdi” dedi.

İKİNCİ DÖNEM KURSLARI 8 AĞUSTOS’TA BAŞLADI

Yaz Spor Okullarımızda, konusunda uzman eğitmenlerin eğitim verdiğini belirten Belediye Başkanımız Vahap Akay, “Kurslarımızın öğrencilerimiz için faydalı olacağına inanıyorum. Yaz Spor Okulumuzun, katılan öğrencilerimiz ve velilerimiz için hayırlı olmasını diliyorum. Bu yıl kurslarımıza 2 bin 500’e yakın öğrencimiz kayıt yaptırdı. İlk dönemi 5 Ağustos’ta sona eren Yaz Spor Okulumuzun, ikinci dönemi 8 Ağustos Pazartesi günü başladı ve 26 Ağustos Cuma günü sona erecek” açıklamalarında bulundu.

ÖĞRENCİLERİMİZE VE EĞİTMENLERİMİZE BAŞARILAR DİLİYORUM

Çerkezköy Belediyesi 8. Yaz Spor Okulu’nda halk oyunları, işaret dili, çocuk yogası ve modern dans kurslarının Belediye Hizmet Binamızda Çok Amaçlı Salon’da verildiğini sözlerine ekleyen Belediye Başkanımız Vahap Akay, “Satranç kursumuz Atatürk Kültür Merkezi’nde, diğer bütün kurslarımız ise 29 Ekim Spor Kompleksi’nde veriliyor. Bu vesile ile bir kez daha 8. Yaz Spor Okulumuzun hayırlı olmasını temenni ediyor, öğrencilerimize ve eğitmenlerimize başarılar diliyorum. Ayrıca bizlere güvenerek çocuklarını Yaz Spor Okulu kurslarımıza kayıt ettiren tüm velilerimize de teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

 

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

İlgili Terimler :

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar
TemaFabrika